Oferta pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – przeprowadzki – przyczepa dolly – Hrabstwo Galway

ID ogłoszenia: 2412

System zjazdowy: bez systemu, 2/2

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 1000-1100 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Galway, Connacht, Irlandia

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z przyczepą typu dolly lub zestawu tandemowego,
  • praca przy przeprowadzkach budynków mieszkalnych, magazynów i biur,
  • pakowanie i oklejanie rzeczy klienta oraz załadunek i rozładunek mebli,
  • wykonywanie zleceń w Irlandii oraz w trasach Irlandia – UK, Irlandia – Europa

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez systemu zjazdowego lub 2 tygodnie pracy / 2 tygodnie wolnego,
  • możliwość umówienia się na inny system, np. 3/1, 4/2, 6/2, itd.,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych,
  • podczas wykonywania zleceń dzielenie kabiny pojazdu z pomocnikiem,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki, również w zakresie pakowania przedmiotów,
  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu – w tym CPC,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie 100 € brutto dziennie + dieta 100 € netto za każdą noc, czyli:
  • ok. 1075 € netto za 6- dniową trasę do UK,
  • ok. 2200 € netto za 12-dniową trasę na Europę,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy, ważny paszport,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3 lata,
  • umiejętność jazdy w ruchu lewostronnym,
  • doświadczenie w dystrybucji mebli lub przy przeprowadzkach,
  • chęć wykonywania pracy fizycznej, która stanowi ok. 50% zadań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w jeździe z przyczepą typu dolly

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę:

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Blog

Dowiedz się więcej