Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w szwedzkiej firmie na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych i osobowych – Region Västerbotten

ID ogłoszenia: 4112

System zjazdowy: bez systemu

Wynagrodzenie: ok. 24 000 SEK netto miesięcznie

Miejsce pracy: Lycksele, Region Västerbotten, Szwecja

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca naprawa i konserwacja firmowych samochodów ciężarowych i osobowych
  • serwisowanie oraz przygotowywanie floty do przeglądów,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i serwisami,
  • zakup potrzebnych części zamiennych,

Warunki zatrudnienia:

  • praca na pełen etat, zazwyczaj w godzinach 7:30 – 16:00,
  • zatrudnienie na miejscu w firmowym warsztacie,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym w mieszkaniu w bliskiej odległości od bazy firmy z dostępem do łazienki, kuchni, dużego salonu i pralni,
  • do dyspozycji służbowe auto osobowe,
  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę na czas określony,
  • po sezonie możliwość omówienia dalszej współpracy z pracodawcą,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie miesięczne 26 500 SEK + 13% holiday pay (ok. 30 000 SEK brutto miesięcznie),
  • dodatek za nadgodziny oraz za niewygodny czas pracy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie mechanika,
  • niekonfliktowość oraz nienadużywanie alkoholu – warunek konieczny

Mile widziane (ale niewymagane):

  • uprawnienia kat. C/C+E,
  • znajomość języka angielskiego

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00