Jak rekrutujemy

Jak przebiega rekrutacja?

Łatwy i szybki proces rekrutacji

Krok 1:

Wypełnienie formularza aplikacyjnego

Jednym ze sposobów kontaktu z nami jest wypełnienie i przesłanie formularza aplikacyjnego na interesującą Cię ofertę pracy. Potrzebujemy ustalić fakty: posiadane doświadczenie, uprawnienia i umiejętności oraz znajomość języków obcych. Załącz też swoje CV. To pozwoli nam szybciej przejść do konkretów.

Krok 2:

Rozmowa telefoniczna z jednym z rekruterów

W odpowiedzi kontaktuje się z Tobą jeden z naszych rekruterów. Ta osoba będzie na stałe przydzielona do zadań związanych z procesem Twojej rekrutacji do wybranej firmy. Podczas rozmowy zostanie szczegółowo omówiona propozycja pracy, którą jesteś zainteresowany. Kontaktuj się zawsze ze swoim rekruterem – zna Twoją sprawę i będzie mógł odpowiedzieć na pytania najszybciej.

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz na swoją skrzynkę mailową:

  • pełną ofertę pracy,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Krok 3:

Przesłanie wymaganych dokumentów drogą mailową

Jeśli zdecydujesz się na propozycję pracy, w odpowiedzi na otrzymanego e-maila prześlij nam dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe oraz odeślij podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się w sprawie dalszych ustaleń.

Krok 4:

Przesłanie kandydatury do firmy i ustalenie terminu rozpoczęcia pracy

Kiedy nasz rekruter otrzyma od Ciebie komplet dokumentów, przystępuje do tworzenia profilu zawodowego w języku obcym. Gotowy dokument przesyłamy do pracodawcy, z którym rozmawiamy o dokładnym terminie rozpoczęcia pracy.

Pamiętaj, że pracodawca ma do trzech dni roboczych na udzielenie odpowiedzi w sprawie Twojego zatrudnienia. Zdarza się, że szef załatwia sprawy poza swoim biurem i danego dnia nie będzie dostępny. Prosimy o cierpliwość – zawsze informujemy o wyniku rekrutacji.

Krok 5:

Nawiązanie umowy pośrednictwa pracy

Kiedy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, przesyłamy Ci umowę pośrednictwa pracy. Prosimy o podpisanie i odesłanie kopii dokumentu na adres naszego biura. Wcześniej wykonaj dla nas czytelny skan lub zdjęcie.

Nawiązanie umowy pośrednictwa pracy z kandydatem jest obowiązkiem każdej agencji zatrudnienia świadczącej usługi pośrednictwa pracy. Stanowi potwierdzenie Twojego wyjazdu do pracy. Jest również zabezpieczeniem Twoich interesów.

Krok 6:

Tydzień próbny

Po dojeździe na miejsce skontaktuj się ze swoim rekruterem. Oferujemy Ci zdalną pomoc na początku zatrudnienia. Pozostańmy w kontakcie!