Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – wywrotka – systemy 3/1, 4/1, 8/2 – Kassel

ID ogłoszenia: 1891

System zjazdowy: 3/1, 4/1, 8/2, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 1950 - 2350 € brutto + diety 35 €

Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka,
  • przewóz piasku, żwiru, kruszywa, etc. w trasach po Niemczech

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie 3/1, 4/1, 8/2 lub bez systemu zjazdowego,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
  • możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego na Autohof – koszt ok. 200 € miesięcznie,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 wynagrodzenie 1950 € brutto + diety 35 €,
  • w systemie 4/1 wynagrodzenie 2100 € brutto + diety 35 €,
  • w systemie 8/2 wynagrodzenie 2200 € brutto + diety 35 €,
  • bez systemu wynagrodzenie 2350 € brutto + diety 35 €,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3 lata,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00