Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – silos lub wywrotka – system 4/1 – Frankfurt nad Menem

ID ogłoszenia: 1764

System zjazdowy: 4/1, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 12,5 € brutto / godz. + diety + dodatki

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka lub silos,
  • przewóz sypkich i płynnych towarów w trasach po Niemczech

Oferujemy:

  • praca w systemie zjazdowym 4/1 lub bez systemu,
  • zatrudnienie w trasach dziennych, ok. 12 godzin w ciągu dnia,
  • różnorodne zlecenia w trasach lokalnych lub dalekobieżnych po Niemczech,
  • możliwość przejścia na trasy międzynarodowe: Niemcy-Szwajcaria,
  • podczas tras zakwaterowanie w kabinie ciężarówki,
  • pokój jednoosobowy lub mieszkanie w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • stawka godzinowa 12,50 € brutto + diety 12 € netto,
  • dodatek za pracujące soboty w wymiarze 25% stawki podstawowej,
  • po okresie próbnym dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
  • premia za bezszkodową jazdę 150 € miesięcznie,
  • po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, kata kierowcy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze naczep typu wywrotka lub silos,
  • uprawnienia ADR podstawowe

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00