O'Toole Transport Ltd. to rodzinna firma świadcząca usługi logistyczne i transportowe dla sektora spożywczego. Zajmuje się dostarczaniem żywności kontrolowanej temperaturą na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Europy. Firma dysponuje dobrym wyposażeniem i godnymi zaufania ludźmi. Jej główna siedziba jest zlokalizowana zaledwie 10 km od lotniska w Dublinie.

Kierowca C+E – chłodnia – pojedyncza obsada – Dublin

ID ogłoszenia: 1995

Kierowca C+E - chłodnia - Dublin - Irlandia

System zjazdowy: 10/2 tygodnie

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: €850 - €940 netto tygodniowo

Miejsce pracy: Bay Lane, Hollystown, Dublin 15

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą w transporcie lokalnym oraz krajowym po całej Irlandii,
  • dystrybucja artykułów spożywczych do magazynów i sklepów

Warunki zatrudnienia:

  • pojedyncza obsada, system 10 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego,
  • praca w dużej, stabilnej finansowo firmie, która posiada swoje własne magazyny, warsztat oraz myjnię dla ciężarówek,
  • trasy dzienne i nocne z częstymi powrotami na bazę firmy,
  • dobrze utrzymana i wyposażona flota pojazdów marki Scania oraz Volvo,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne na miejscu (toalety, prysznice, kuchnia, kantyna, pralka, auto osobowe dla kierowców),
  • przed przyjęciem do O’Toole Transport przeprowadzany jest assessment, czyli ocena umiejętności jazdy i znajomości przepisów,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o irlandzki kontrakt, na początek umowa na czas określony 12 miesięcy z 2-miesięcznym okresem próbnym,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie tygodniowe €850 – €940 netto,
  • wszelkie formalności, takie jak PPS Number są załatwiane na miejscu w biurze

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 (lub CPC), karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,
  • doświadczenie w jeździe w ruchu lewostronnym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – do codziennego kontaktu z biurem,
  • utrzymywanie czystości w pojeździe i nienadużywanie alkoholu

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze agregatu chłodniczego,
  • uprawnienia ADR podstawowy

Pytania w języku angielskim prosimy kierować pod nr telefonu +353 87 206 3656 lub na adres mailowy daniel@otooletransport.com