Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – chłodnia – Halle

ID ogłoszenia: 1675

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 2100 - 2300 €

Miejsce pracy: Halle, Sachsen-Anhalt, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia w trasach lokalnych po Niemczech,
  • dostarczanie artykułów spożywczych na paletach do dyskontów (Rewe, Penny Markt, Lidl)

Oferujemy:

  • praca bez systemu zjazdowego lub możliwość omówienia dowolnego systemu,
  • zatrudnienie w systemie dziennych i nocnych zmian, ok. 8-11 godzin,
  • codzienne powroty na bazę firmy, odpoczynek poza ciężarówką,
  • pomoc w znalezieniu mieszkania w okolicy bazy firmy,
  • nowoczesna, stale wymieniana flota,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie godzinowe 10,50 € brutto + diety 12 € netto,
  • dodatek za pracę w nocy 2,50 € brutto za godzinę
  • wypłacane kwartalne premie uznaniowe,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem95, karta kierowcy,
  • 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00