Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

O'Toole Transport to rodzinna firma świadcząca profesjonalne usługi logistyczne i transportowe dla sektora spożywczego. Zajmuje się dostarczaniem żywności kontrolowanej temperaturą na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Europy. Firma dysponuje dobrym wyposażeniem, dużą, nowoczesną bazą oraz godnymi zaufania ludźmi. Jej główna siedziba jest zlokalizowana zaledwie 10 km od lotniska w Dublinie.

Transport Planner / Dyspozytor – Dublin lub Galway, Irlandia

ID ogłoszenia: 3748

dyspozytor

System zjazdowy: 4 dni pracy / 4 dni wolnego

Wynagrodzenie: €35-45 k rocznie

Miejsce pracy: Bay Lane, Hollystown, Dublin 15

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie transportu drogowego przy jednoczesnym rozliczaniu czasu pracy kierowców. Będzie współpracować z 15-osobowym zespołem planistów, którego najważniejszym celem jest skuteczna obsługa klientów firmy.

Zakres obowiązków:

  • planowanie krajowych tras po Irlandii oraz reagowanie na zmiany w tym zakresie,
  • organizacja i optymalizacja tras pod kątem minimalizacji kosztów i osiągnięcia dziennego przychodu pojazdu,
  • bieżąca aktualizacja wszystkich systemów planowania, szczególnie praca z systemem Movit,
  • planowanie obciążenia pracą w taki sposób, aby zapewnić zgodność z przepisami dotyczącymi godzin pracy kierowców i ich czasu pracy,
  • nadzorowanie i zarządzanie obciążeniem pracą,
  • stała współpraca i kontakt z zatrudnionymi kierowcami,
  • monitorowanie zadań wykonywanych przez kierowców oraz punktualności dostaw, a w razie konieczności stawianie kierowcom wyzwań,
  • utrzymywanie komunikacji pomiędzy kierowcą a magazynem,
  • przekazywanie wszelkich problemów klientów i kierowców do kierownictwa

Warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w systemie pracy 4 dni pracujące / 4 dni wolnego,
  • wyłącznie dzienne zmiany, około 10-11 godzin pracujących w ciągu dnia,
  • pracę w komfortowym, nowoczesnym biurze w Galway lub w Dublinie w Irlandii,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów, umożliwiającą realny rozwój w branży TSL,
  • mieszkanie w pobliżu biura, które jest opłacone przez pracodawcę,
  • irlandzką umowę o pracę na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem próbnym,
  • wynagrodzenie roczne €35-45 k, w zależności od posiadanych umiejętności,
  • wszelkie formalności, takie jak PPS Number załatwiane na miejscu przez firmę

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Transport Plannera lub Dyspozytora,
  • gotowość do zamieszkania w Galway lub w Dublinie w Irlandii,
  • praktyczna znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy oraz pojęć: obciążenie pracą, dzienny przychód pojazdu, KPI, ETA,
  • solidna wiedza o systemach operacyjnych używanych transporcie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów,
  • duża pewność siebie oraz silne umiejętności komunikacyjne pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z ludźmi,
  • dynamiczność, proaktywność, zorientowanie na cel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Blog

Dowiedz się więcej