GOSPED Sp. z o.o. Sp. k. to uznana firma transportowo-spedycyjna z siedzibą główną w Sarnowach niedaleko Kościerzyny. Zajmuje się dostarczaniem ładunków całopojazdowych na terenie Unii Europejskiej. Jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z taborem liczącym ponad 40 ciężarówek, obsadzonch przez doświadczonych kierowców. Stale inwestuje w swoją flotę oraz poprawia swoje standardy bezpieczeństwa. Swoim klientom oferuje profesjonalne usługi, zaś pracownikom gwarantuje stabilną pracę w bezpiecznym i komfortowym środowisku.

Spedytor międzynarodowy – Kościerzyna (Sarnowy) / Gdańsk, pomorskie

ID ogłoszenia: 3294

System zjazdowy: pełen etat, pn.-pt., godz. 8:00 - 16:00

Wynagrodzenie: podstawa 5500 zł brutto miesięcznie + premie

Miejsce pracy: Kościerzyna (Sarnowy) / Gdańsk

Szukamy kogoś, kto:

  • podchodzi do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem,
  • jest ambitny, nie obawia się wyzwań i konsekwentnie realizuje swoje cele,
  • potrafi planować, podejmować decyzje, realizować oraz monitorować podjęte działania,
  • stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, które pomagają mu w negocjacjach,
  • chce pracować w duchu zespołowym

Główny zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców z wykorzystaniem platform logistycznych TIMOCOM, Trans.eu, ALPEGA oraz firmowej bazy danych,
  • przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • planowanie i organizacja pracy podwykonawców,
  • weryfikacja płatności we współpracy z działem księgowym,
  • utrzymywanie dobrych relacji z naszymi partnerami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na jasno określonych warunkach, w godz. od 8:00 do 16:00,
  • komfortowe stanowisko pracy w jednym z naszych biur w Gdańsku lub Sarnowach,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów, umożliwiającą realny rozwój w branży TSL,
  • umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, a następnie na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie podstawowe 5 500 zł brutto miesięcznie,
  • wypłacane premie, które są zależne od osiągniętych wyników

Wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży ładunków,
  • dobrej znajomości rynku transportowego,
  • pewności siebie i otwartości w komunikacji,
  • znajomości co najmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki lub inny) w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SpedTrans

Pytania prosimy kierować pod nr tel.: +48 698 389 507
Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na adres: praca@gosped.eu