Firma transportowa Intra S.A. z bazami we Włocławku i Zielonej Górze (Iłowa) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – silos – trasy międzynarodowe – Włocławek / Iłowa k. Zielonej Góry

ID ogłoszenia: 2890

System zjazdowy: 2/1, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 8000 – 9000 zł netto w systemie 2/1, do 12000 zł netto za cały miesiąc

Miejsce pracy: Włocławek / Iłowa k. Zielonej Góry

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z silosem kiprowanym,
  • przewóz towarów sypkich w trasach międzynarodowych po Europie, m. in. Niemcy, Belgia, Holandia, Czechy, Włochy, Szwajcaria oraz bliska Francja,
  • wyjazdy z Włocławka lub Iłowej koło Zielonej Góry

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w systemie zjazdowym 2/1 lub bez systemu,
  • praca zaplanowana zgodnie z europejskimi przepisami, pomiędzy godz. 6:00 a 20:00,
  • stałe linie: załadunki w rafineriach lub magazynach, rozładunki w fabrykach,
  • kierowcy po każdym rozładunku udają się na myjnię silosów, gdzie przygotowują je do mycia, bez wymiotek,
  • sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
  • praca w dobrze prosperującej firmie, która posiada tabor liczący ok. 200 nowoczesnych zestawów silosowych, własne bazy przeładunkowe w Iłowej i we Włocławku, specjalistyczną myjnię silosów i cystern oraz nowoczesne autorskie oprogramowanie komputerowe,
  • wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo przyjętego pracownika,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną 5000 zł brutto,
  • wynagrodzenie dzienne od 350 zł netto,
  • premia dla kierowców za polecenie pracownika z doświadczeniem w transporcie z silosami,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 693 334 765 lub na adres mailowy krzysztof@intrasa.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00