Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Firma transportowa Balans Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – silos – trasy międzynarodowe – Legnica, dolnośląskie

ID ogłoszenia: 3021

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 8000 - 9200 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Legnica, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z silosem Spitzer,
  • przewóz towarów sypkich, m. in. cementu, piasku, tlenku żelaza, siarczanu żelaza, trocin i wapna,
  • czyszczenie zbiorników na myjni przy bazie firmy w Legnicy lub w Niemczech,
  • transport ładunków między fabrykami w trasach międzynarodowych Polska – Niemcy

Warunki zatrudnienia:

  • praca bez systemu zjazdowego, od poniedziałku do piątku,
  • częste powroty na bazę firmy w Legnicy oraz wolne weekendy spędzane w Polsce,
  • przeważająca ilość tras dziennych, 1 lub 2 razy w tygodniu może wystąpić nocka,
  • spokojna, dobrze zorganizowana praca w stałych i powtarzalnych liniach,
  • sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami, którzy pomagają w razie kontaktu z niemieckojęzycznym klientem,
  • praca w niewielkiej, dobrze prosperującej firmie z taborem liczącym14 zestawów silosowych,
  • zapewniona pełna odzież ochronna i wprowadzenie w obowiązki,
  • możliwość przeszkolenia kierowcy w podwójnej obsadzie, jeśli nie posiada doświadczenia z silosami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • dniówka 400 zł netto, wynagrodzenie miesięczne netto to ok. 8000 – 9200 zł,
  • wypłacane dodatki za ewentualną pracę w weekendy oraz dodatki świąteczne,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • uprawnienia ADR