Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Firma transportowa MARDO Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Bytowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – ruchoma podłoga – trasy międzynarodowe – Bytów

ID ogłoszenia: 2967

System zjazdowy: 2/1, 3/1

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 7500 - 11000 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Bytów, pomorskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu ruchoma podłoga (walkingfloor),
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii i Włoszech,
  • przewóz towarów sypkich, m. in. złomu, śmieci, zrębków, torfu oraz artykułów na paletach,
  • przeważnie odwiedzane są magazyny, hurtownie i firmy recyklingowe

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 3/1 lub bez systemu,
  • możliwość omówienia innych systemów z pracodawcą,
  • praca z zachowaniem europejskich przepisów, głównie w trasach dziennych, nocki zdarzają się sporadycznie,
  • realizacja różnorodnych zleceń, firma posiada stałych klientów, występują stałe trasy, ale też całkiem nowe miejsca, zdarzają się przeprawy promowe,
  • przewóz ładunków całopojazdowych, przeważnie 1 załadunek i 1 rozładunek dziennie,
  • praca w rodzinnej firmie, w której dyspozytor jest przypisany do kierowcy, a same relacje z pracownikami budowane są na partnerskich zasadach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • dniówka 400 zł netto, wypłacana także podczas weekendów spędzanych w trasie,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 7500-11000 zł, zależnie od wybranego systemu,
  • wypłacane dodatkowe premie stażowe,
  • możliwość przyuczenia kierowcy w podwójnej obsadzie, jeśli posiada on ogólne doświadczenie w transporcie i przesiada się na zestawy,
  • podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę (jeśli wystąpi w trasie),
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej