Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

PAKS Tranport Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – kontenery – trasy międzynarodowe – Skierniewice, łódzkie

ID ogłoszenia: 3097

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 8500 - 10500 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Skierniewice, łódzkie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą podkontenerową,
  • przewóz kontenerów morskich o standardowych wymiarach, 20- i 40- stopowych,
  • wykonywanie zleceń w trasach Niemcy-Polska, przede wszystkim obsługiwane są porty w Hamburgu i Bremerhaven

Warunki zatrudnienia:

  • praca bez systemu zjazdowego, przez 5 dni w tygodniu z wolnymi weekendami,
  • bardzo dobrze zaplanowane trasy, cotygodniowe powroty na bazę firmy do Skierniewic,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych i nocnych,
  • zazwyczaj w ciągu dnia odbywa się odbiór jednego kontenera i dostawa do klienta,
  • zatrudnienie w rozwijającej się, średniej wielkości firmie transportowej z flotą 43 ciężarówek SCANIA,
  • auta posiadają automatyczne skrzynie biegów, a ich serwisowanie odbywa się na bieżąco z uwzględnieniem listy, którą kierowca przekazuje mechanikowi,
  • możliwość przyuczenia kierowcy bez doświadczenia, wówczas praca odbywa się w pojedynczej obsadzie i jedzie się za kierowcą pracującym w firmie, w tzw. „konwoju”,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem naliczanym zgodnie z pakietem mobilności,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 8500 – 10000 zł,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • dbałość o powierzony sprzęt

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • uprawnienia ADR podstawowe