Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Firma transportowa GROWING ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Karsewie niedaleko Gniezna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – izoterma – trasy międzynarodowe – Gniezno, wielkopolskie

ID ogłoszenia: 3048

System zjazdowy: 2/1, 2/2

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: dniówka 400-430 zł netto

Miejsce pracy: Gniezno, wielkopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu izoterma (95%) lub firanka (5%),
  • przewóz różnych towarów do dużych centrów logistycznych,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii i Szwecji, czasem także w trasach krajowych po Polsce

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1 lub 2/2,
  • powroty na bazę firmy do Karsewa co 10 lub 13 dni, elastyczny grafik,
  • praca na zmiany dzienne i nocne,
  • załadunki i rozładunki odbywają się bez udziału kierowcy,
  • respektowanie europejskich norm prawnych – pracodawca zapewnia cykliczne szkolenia w zakresie obsługi tachografów, przepisów transportowych, a także merytoryczną pomoc dla osób będących w trasie,
  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie transportowej ze swoją własną spedycją, magazynami oraz flotą liczącą około 80 ciągników wyposażonych w klimatyzacje postojowe i największe dostępne kabiny,
  • stały kontakt telefoniczny z biurem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z podstawą miesięczną, ZUS jest odprowadzany od ponad 6000 zł, zgodnie z pakietem mobilności,
  • w systemie 2/1 stawka dzienna to 430 zł netto, w systemie 2/2 stawka dzienna to 400 zł netto,
  • pełen wymiar urlopu wypoczynkowego zgodny z polskim prawem pracy,
  • opieka zdrowotna oraz grupowe ubezpieczenia dla wszystkich kierowców,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie po Europie Zachodniej,
  • ważny paszport