ISOSWISS Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma transportowa należąca do LOG Group. Specjalizuje się w przewozach ładunków masowych na trasach Szwajcaria - Niemcy. Dysponuje nowoczesną flotą wyposażoną w najnowsze technologie i przestronne kabiny. Jej baza znajduje się w Legnicy w woj. dolnośląskim.

Kierowca C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Legnica, dolnośląskie

ID ogłoszenia: 2846

System zjazdowy: 3/1 lub dłuższy

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: max. do 12000 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: ul. Gwiezdna 4, 59-220 Legnica

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą kurtynową,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Niemczech i Szwajcarii,
  • przewóz towarów handlowych oraz półproduktów do zakładów produkcyjnych dla branży budowlanej

Warunki zatrudnienia:

  • system 3/1 lub dłuższy,
  • trasy dzienne, zatrudnienie zgodnie z europejskimi normami o czasie pracy kierowcy,
  • zazwyczaj 1-2 punkty w ciągu dnia, dostarcza się ładunki całopojazdowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zlecenia są na ogół powtarzalne,
  • trasy średniodystansowe, w ciągu pełnego miesiąca pokonuje się maksymalnie 10 tys. kilometrów,
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie, z taborem liczącym ok. 140 pojazdów w standardzie Euro 6,
  • nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę kierowcy, takie jak: interoperacyjne urządzenia do poboru opłat drogowych, brak konieczności rozliczania paragonów oraz pełna digitalizacja,
  • bogata infrastruktura: firma posiada własny terminal logistyczny w Niemczech, pełen serwis (busy serwisowo-naprawcze, lawety do holowania), myjnię i hotel z zapleczem noclegowo-sanitarnym oraz nowoczesną bazę w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • miesięczne wynagrodzenie max. do 12000 zł netto zależnie od wybranego systemu zjazdowego,
  • dodatkowo wypłacane premie: świąteczne, stażowe oraz za dbanie o czystość auta,
  • wyjazdy do pracy firmowym autobusem, start sobota wieczór, trasa: Gorzów Wlk. – Legnica – 79780 Stühlingen,
  • powroty do Polski organizowane w piątki wieczorem: 79780 Stühlingen – Legnica – Gorzów Wlk.,
  • dla cudzoziemców bezpłatna pomoc w uzyskaniu karty pobytu i składaniu wniosków wizowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej,
  • w przypadku obcokrajowców minimum 6 miesięcy ważności dokumentów legalizacyjnych

Zobacz, jak prezentuje się firmowa flota:

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 787 024 156 lub na adres mailowy biuro@isoswiss.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

контакт українською мовою, за телефоном, WhatsApp та Viber:
0048 787 024 156 (Катерина) 0048 697 030 694 (ЮЛІЯ)