Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Firma transportowa G2 Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie k. Bochni poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Bochnia, małopolskie

ID ogłoszenia: 2704

System zjazdowy: 2/1, 3/1, 4/1, 6/2 lub 8/3

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: 8000 - 13000 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Bochnia, małopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie zestawu tandemowego na sztywnym dyszlu lub z naczepą firanką,
  • przewóz różnych towarów, m. in. okien, rowerów, kawy, części używanych w produkcji oraz mebli,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po całej Europie Zachodniej, również do UK

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 3/1, 4/1, 6/2, 8/3,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, 70 % zleceń jest wykonywanych dla stałych klientów,
  • od 1 do 5 punktów dziennie, w zależności od wykonywanego zlecenia,
  • praca w dobrze prosperującej firmie, posiadającej własną stację paliw, warsztat, myjnię oraz hotel,
  • wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo zatrudnionego pracownika,
  • obsługa wózka widłowego tylko dla chętnych kierowców posiadających uprawnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie 300-400 zł netto za każdy pracujący dzień,
  • dodatek 25 zł za każdorazowy rozładunek wózkiem widłowym (ok. 1000-1500 zł miesięcznie),
  • premia za dobre spalanie od 100 do 500 zł miesięcznie,
  • premia za ilość przejechanych kilometrów od 200 do 500 zł miesięcznie,
  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu zjazdowego, ok. 8000-13000 zł netto,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 3 miesiące doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej

Mile widziane (ale niewymagane):

  • uprawnienia na wózki widłowe