Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Firma transportowa MIRO Logistics Sp. z o.o. z siedzibą główną w Jaworznie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca C+E – chłodnia – trasy międzynarodowe – Katowice, śląskie

ID ogłoszenia: 2831

System zjazdowy: 2/1, 3/1, 4/1, pn.-pt.

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: 9000-10500 zł netto miesięczne

Miejsce pracy: Jaworzno, śląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą typu doppelstock,
  • wykonywanie przewozów w trasach międzynarodowych, głównie po Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii i Czechach,
  • dostarczanie artykułów spożywczych, przede wszystkim do magazynów

Warunki zatrudnienia:

  • praca w wybranym systemie: 2/1, 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • obsługa stałych klientów firmy w stałych liniach lub przerzutach, zależnie od zlecenia,
  • dobrze zorganizowana praca, ok. 40% tras dziennych i 60% tras nocnych,
  • sporadyczne przepinki naczep, zazwyczaj pry powrotach do domu,
  • zatrudnienie z zachowaniem europejskich norm czasu pracy kierowcy,
  • sprawne i dobrze wyposażone ciągniki marki Mercedes, DAF oraz MAN,
  • praca w stabilnej, rodzinnej firmie z indywidualnym podejściem do pracownika,
  • dobra atmosfera, zgrany i pomocny zespół kierowców i spedytorów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie 400 zł netto za każdy dzień spędzony w pracy, również podczas pauzy,
  • ustawowe dodatki za godziny nocne,
  • podczas pauzy 45 godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 9000-10500 zł,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, książeczka sanepidowska,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Blog

Dowiedz się więcej