Firma transportowa VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E – BDF – trasy międzynarodowe – Kielce, świętokrzyskie

ID ogłoszenia: 3186

System zjazdowy: 21-26 dni w pracy, krótkie kółka: powrót po tygodniu, długie kółka: 2-3 tyg. w trasie

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: ok. 7500 - 10000 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w pojedynczej lub podwójnej obsadzie,
  • prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + nadwozie wymienne WECON z systemem BDF, sztywny dyszel,
  • wykonywanie zleceń w stałych trasach międzynarodowych po całej Europie (głównie Niemcy, Czechy, Austria, Holandia, Belgia, Luksemburg, Francja, Szwajcaria, Włochy, Dania i Szwecja),
  • dystrybucja towarów do sieci handlowych oraz zakładów produkcyjnych, przewożone są m. in.: artykuły przemysłowe, AGD, urządzenia elektroniczne, części zamienne do samochodów, zworkowana odzież, puszki oraz palety

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie krótkie kółko – wyjazd kilkudniowy, długie kółko – pobyt w trasie 2-3 tyg., odbiór regularnych odpoczynków na bazie lub w domu,
  • zazwyczaj trasy dzienne,
  • zlecenia odbywają się do stałych klientów, kierowcy pomagają przy załadunkach i rozładunkach okazjonalnie,
  • z reguły transport ładunków całopojazdowych z 1 punktem załadunkowym i 1 punktem rozładunku,
  • bardzo dobry kontakt z biurem i spedycją – całodobowe doradztwo w zakresie wykorzystania czasu pracy i jazdy,
  • praca w jednym z największych i uznanym przedsiębiorstwie w regionie, posiadającym swoje własne magazyny i sortownie odzieży, tabor liczący ok. 80 pojazdów spełniających normy Euro 6, aż 785 nadwozi wymiennych BDF oraz zatrudniającym blisko 100 zawodowych kierowców,
  • ciężarówka z pełnym wsparciem autoryzowanych serwisów, przypisana na stałe do kierowcy lub podwójnej załogi,
  • umowa o pracę z podstawą miesięczną (+ premia dzienna + premia za przebieg + premia kwartalna za niskie spalanie + dodatki), stawka miesięczna to ok. 7500 – 10000 zł netto,
  • wypłacane ryczałty za nadgodziny, godziny nocne oraz delegacje zgodnie z obowiązującą w danym państwie stawką,
  • kierowcy rozliczani są zgodnie z Pakietem Mobilności, składki odprowadzane od przeciętnego wynagrodzenia z Pakietu, tj. od kwoty 7824 zł brutto,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ) oraz ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,
  • bony świąteczne przydzielane dwa razy w roku, paczki świąteczne dla dzieci, wczasy pod gruszą, pakiet sportowy Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, system poleć pracownika, indywidualna karta do tankowania z rabatem na użytek własny,
  • możliwość zatrudnienia w podwójnej obsadzie,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum rok doświadczenia w transporcie,
  • uczciwość i dyspozycyjność zgodnie z wyznaczonym grafikiem

Mile widziane (ale niewymagane):

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 538 966 091 lub na adres mailowy kierowcy@vive.com.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00