Dungarvan Transport Ltd. to średniej wielkości, rodzinna firma transportowa zlokalizowana w Hrabstwie Waterford w Irlandii. Specjalizuje się w trzech sektorach: transporcie kontenerów morskich, produktów spożywczych oraz farmaceutycznych. Firma świadczy swoje usługi na terenie całej Irlandii. Jest znana ze swojego profesjonalizmu, dbałości o klienta oraz wysokiej jakości standardów dotyczących pojazdów i sprzętu.

Kierowca C+E – cysterna spożywcza, kontenery lub firanka – Hrabstwo Waterford

ID ogłoszenia: 1946

Kierowca CE cysterna Irlandia

System zjazdowy: do omówienia z pracodawcą

Rodzaj naczepy/przyczepy: , , , , ,

Wynagrodzenie: €700-840 netto tygodniowo

Miejsce pracy: Garryduff, Colligan, Co. Waterford

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie zestawu z cysterną spożywczą, wywrotką, naczepą podkontenerową lub firanką,
  • rodzaj wykonywanej pracy jest zależny od przydzielonego zestawu:
  • cysterna spożywcza: przewóz mleka i śmietany w trasach regionalnych z codziennymi powrotami na bazę firmy, odwiedza się okoliczne farmy, a na koniec zmiany zlewnię,
  • wywrotka: przewóz paszy dla zwierząt w trasach regionalnych, odwiedza się 2-4 miejsca dziennie i wraca na bazę firmy,
  • naczepa podkontenerowa: odbiór kontenerów morskich z portów (Rosslare, Dublin, Belfast) i dostarczanie ich w głąb kraju, to praca w trampingu (powroty na bazę w każdy weekend, natomiast w tygodniu kierowca pozostaje w kabinie),
  • firanka: zróżnicowana praca, odwiedza się farmy, gdzie odbiera się artykuły spożywcze, następnie przekazuje się je do magazynów, występują też inne zlecenia

Warunki zatrudnienia:

  • praca od poniedziałku do piątku oraz w co drugą sobotę – zgodnie z czasem pracy kierowcy,
  • możliwość ustalenia różnorodnych systemów zjazdowych z pracodawcą,
  • trasy dzienne i nocne, zależnie od aktualnego zlecenia, maksymalnie 3 nocki w ciągu tygodnia,
  • praca z różnymi naczepami, w zależności od przydzielonego zestawu,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy (prysznice, toalety, kuchnia, służbowe auto osobowe dla kierowców),
  • wszystkie ciężarówki są zadbane, posiadają przestronne kabiny, klimatyzację i ogrzewanie postojowe, większość z nich posiada także kuchenki mikrofalowe,
  • firma posiada swój własny warsztat, w którym pracują m. in. polscy mechanicy,
  • możliwość przebywania w ciężarówce na firmowym placu, natomiast dla zainteresowanych osób pomoc w wynajęciu pokoju w dobrym standardzie w cenie ok. €90-150 tygodniowo łącznie z opłatami,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o irlandzki kontrakt, na początek umowa na czas określony 9 miesięcy, następnie przechodzi na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie na początek zatrudnienia:
  • przy pracy przez 5 dni w tygodniu: €750 brutto + diety, jest to ok. €680-700 netto tygodniowo,
  • przy pracy przez 6 dni w tygodniu: €900 brutto + diety, jest to ok. €800-840 netto tygodniowo,
  • polisa na życie dla kierowcy opłacana przez pracodawcę,
  • wszelkie formalności, takie jak PPS Number są załatwiane na miejscu w biurze

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 (lub CPC), karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3-5 lat,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – do codziennego kontaktu z biurem,
  • utrzymywanie czystości w pojeździe, dobre maniery i dobra komunikacja

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki w ruchu lewostronnym,
  • umiejętność obsługi cysterny spożywczej

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +353 87 9715066 lub na adres mailowy tomas@dungarvantransport.ie