Nolan Transport to duża firma transportowo-logistyczna z główną siedzibą w New Ross w Irlandii, posiadająca swoje liczne bazy na terenie Wlk. Brytanii, a także w Belgii, Francji i Hiszpanii. Jest właścicielem i operatorem jednej z największych flot do transportu drogowego w Europie. Zajmuje się transportem krajowym po Irlandii oraz międzynarodowym. Siła firmy tkwi w jej strategii opartej na aktywach i innowacyjnej technologii informatycznej, która pozwala na utrzymanie optymalnej kontroli nad całym wyposażeniem. Firma szybko reaguje na wymagania klientów, a jej linie decyzyjne są krótkie, co pozwala dostosować się do zmian na międzynarodowym rynku. Elastyczność, sprawność i zaangażowanie w sprawy klientów to jej główne cechy.

Kierowca C+E – chłodnia, izoterma lub firanka – trasy międzynarodowe – Wexford

ID ogłoszenia: 2153

System zjazdowy: 3 miesiące pracy / 3 tygodnie wolnego

Rodzaj naczepy/przyczepy: , , , ,

Wynagrodzenie: €750-800 netto tygodniowo

Miejsce pracy: New Ross, Co. Wexford

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą, izotermą, firanką, platformą albo z niskim podwoziem,
  • przewóz różnych towarów, zależnie od przyjętego zlecenia (np. żywność, napoje) w trasach krajowych po Irlandii oraz międzynarodowych po Europie

Warunki zatrudnienia:

  • system zjazdowy do omówienia z pracodawcą, np. 3 miesiące pracy / 3 tygodnie wolnego,
  • praca zgodna z przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowcy,
  • zakwaterowanie w kabinie pojazdu, przy bazie firmy znajduje się pełne zaplecze socjalne (toalety, prysznice, kuchnia, kantyna, pralka),
  • po dotarciu na miejsce zostaje przeprowadzony test obejmujący obserwację jazdy po mieście i autostradzie, spinanie i rozpinanie naczepy oraz cofanie pod rampę,
  • szkolenia wprowadzające dla każdego nowego pracownika,
  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • stawka dzienna od poniedziałku do soboty to €112 brutto, w niedziele €126,12 brutto,
  • stawka za przepracowane pół dnia od poniedziałku do soboty to €56 brutto, w niedziele €63,06 brutto,
  • dieta po Irlandii: €36,97 netto dziennie, dieta po UK i Europie: €63,00 netto dziennie,
  • w siedzibie głównej w New Ross dostępny jest wielojęzyczny personel, który pomaga kierowcom w ich codziennej pracy,
  • wszelkie formalności, takie jak PPS Number są załatwiane na miejscu w biurze

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 (lub CPC), karta kierowcy,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • uprawnienia ADR podstawowe

Pytania w języku polskim prosimy kierować pod nr telefonu +353 85 860 6512 lub na adres mailowy pzbojenski@nolantransport.com

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00