Oferta pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Ogłaszamy nabór na sprzedawców na rynek niemiecki!

Dodane: 25-06-2020 | ID ogłoszenia: 38

System zjazdowy: inny,

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Miejsce pracy: Wrocław, województwo dolnośląskie, Polska

Aktualne: 06.07.2020

Najważniejsze obowiązki:

  • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
  • negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
  • bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Oferujemy:

  • dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
  • wszyskie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
  • wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Wymagamy:

  • biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako dyspozytor lub kierowca międzynarodowy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Nasza oferta jest skierowana do doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży oraz wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w nowym zawodzie.

W szczególności zapraszamy osoby związane z branżą TSL.

Jeśli jesteś kierowcą zawodowym z biegłą znajomością języka niemieckiego, dyspozytorem, bądź jakkolwiek inaczej bliski jest Ci transport - zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę:.

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00