Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych, poszukuje:

Ogłaszamy nabór na sprzedawców na rynek brytyjski / irlandzki

ID ogłoszenia: 1828

System zjazdowy: hybrydowy

Wynagrodzenie: 3000 - 8000 zł

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie, Polska

Najważniejsze obowiązki:

  • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
  • negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
  • bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Oferujemy:

  • dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
  • wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Wymagamy:

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako dyspozytor lub kierowca międzynarodowy,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym