Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – firanka – polski dyspozytor – Würzburg

ID ogłoszenia: 1558

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy: ,

Wynagrodzenie: podstawa 1900 - 2200 € + diety + premie

Miejsce pracy: Würzburg, Bayern, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka w trasach po Niemczech,
  • przewóz stali oraz artykułów budowlanych i handlowych na paletach

Wymagamy:

  • praca od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami,
  • wyłącznie dzienne trasy, za zachód i południe Niemiec,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • dostępne pokoje w kontenerach mieszkalnych przy bazie firmy,
  • współpraca z polskim dyspozytorem, szkolenia i pomoc ze strony firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie godzinowe 9,60 € brutto + diety 12 lub 24 €,
  • dodatki za nadgodziny i dni świąteczne,
  • premie za załadunki i rozładunki,
  • miesięczne, półroczne i roczne premie jakościowe (ok. 2200 € w ciągu roku),
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie ciężarowym

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00