Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w angielskiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – cysterna – Hrabstwo Essex

ID ogłoszenia: 2143

System zjazdowy: 4/4, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy:

Wynagrodzenie: min. £630 – £720 netto tygodniowo

Miejsce pracy: Tilbury, England, Wielka Brytania

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu paliwa lub gazu LNG,
  • przewóz ładunków w trasach krajowych i lokalnych po Wielkiej Brytanii

Oferujemy:

  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku, bez systemu zjazdowego,
  • zatrudnienie na zmiany dzienne i nocne,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w okolicy,
  • zatrudnienie w oparciu o angielską umowę o pracę, bezpośrednio z pracodawcą,
  • firma załatwia wszelkie formalności związane z legalną pracą w UK,
  • zakładowy program emerytalny oraz świadczenia chorobowe,
  • stawka godzinowa £20,24 brutto,
  • dodatek £4,32 brutto za pracę w weekendy lub zmiany nocne,
  • systemy premiowe (za dobre wyniki), retencyjne, za bezpieczne praktyki w pracy),
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnienia ADR rozszerzone, obejmujące klasę 2 (gazy),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w trasach po Wielkiej Brytanii,
  • doświadczenie w obsłudze cystern,
  • uprawnienia PDP (nalewaki)

Dodatkowo:

  • zorientowanie na bezpieczeństwo,
  • komunikatywność słowna i pisemna,
  • motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00