O nas

O firmie

Serwis CE DRIVER powstał z myślą o wszystkich kierowcach poszukujących pracy za granicą, jak i tych, którzy chcieliby zmienić zatrudnienie w przyszłości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce, w którym:

  • znajdziesz szczegółową i rzetelną ofertę pracy,
  • bezpiecznie i wygodnie prześlesz swoją aplikację,
  • otrzymasz informacje o etapach rekrutacji do wybranej firmy.

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy spełniającą Twoje oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika. Stanie się tak, ponieważ słuchamy, zadajemy pytania, wyciągamy wnioski i na koniec – działamy. To kierowcy i firmy transportowe nauczyły nas naszej pracy. Niezmiernie cieszy nas, kiedy obie strony: pracodawca i nowy pracownik są zadowolone z podjętej współpracy.

CEDriver

Nasz zespół

Poznaj bliżej osoby, które pracują w CE DRIVER

Maria Kaszowska – założyciel CE DRIVER

Uczyła się na Wydziale Nauk Ekonomicznych UE we Wrocławiu. Ostatnich kilka lat swojej pracy zawodowej poświęciła na pracę w różnych działach HR. Szczególnie bliska jest jej branża transportowa. Przez kilka lat zatrudnienia na stanowisku konsultanta ds. rekrutacji zawodowych kierowców, zapracowała sobie na dobrą opinię w tej grupie. Bardzo ważna jest dla niej wysoka jakość świadczonych usług pośrednictwa pracy, ale o wiele ważniejsze jest to, że one naprawdę pomagają.

Maria Kaszowska – założyciel CE DRIVER